.

.

Теле Прашка Висат Тежина Скала Прашка со Прилагодлива Лента за Мерење Јагне Бебе Alpaca Новородените Животни

Теле Прашка Висат Тежина Скала Прашка со Прилагодлива Лента за Мерење Јагне Бебе Alpaca Новородените Животни

DEN 639.12

Количина на стоки
Достапно

ПРАШКА СКАЛА : јагне Мерење Прашка овозможи да се одржи јагне во правилна позиција да ги задржи од паѓање надвор.Употреба на фарма да тежат овца, коза, бебе alpaca и новородените животни.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Дизајниран со прилагодливи ремени од двете страни на Скала Прашка, може да се поправи на нозе на мали животни да се задржи листот од кои спаѓаат надвор додека мерење.ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : Прилагодлив поддршка ремени овозможува slings да се користи за повеќе големини на јагниња и коза деца.МАТЕРИЈАЛ ЗАСИЛУВАЊЕ : Прашка е изградена на тешки најлон мрежа и вклучува 2"широк засилен најлон ремени со инсталиран метал Д-прстени, материјал засилување, ефикасна употреба.ПАКЕТ СОДРЖИНА : Пакетот вклучува 1 виси мерење скала прашка, мерка 23"*15", не се вклучени виси кран скала.Повеќе користи : Можете исто така да го користите овој прашка да се земе тежината вашите животни' глуждови и да потрошите време надвор нивните нозе кога се опоравува од повредата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди