.

.

Совршен Stix - Сирење Избор-20 Дрвени Расположливиот Прибор За Јадење Knifes

Совршен Stix - Сирење Избор-20 Дрвени Расположливиот Прибор За Јадење Knifes

DEN 274.56

Количина на стоки
Достапно

Пакет од 20. Црните букви.Одлично за вино и сирење вкус.Еко - пријателски.Направени од Birchwood.Дрвени расположливиот ножеви со Сирење избор за печатење.Секој пакет содржи 20 ножеви печатат во црно .Голем плус за вино и Сирење дегустации или други отворено прослави.Изработени од 100 проценти Birchwood нашите ножеви се еко-пријателски и одлична алтернатива за пластика.

Карактеристики на понудата

Слични понуди