.

.

GI Joe Подемот на Кобра Катана & Scabbard Користи во Филмот се Борат Проби од Реј Парк

GI Joe Подемот на Кобра Катана & Scabbard Користи во Филмот се Борат Проби од Реј Парк

DEN 9599.76

Количина на стоки
Достапно

Ова е катана и scabbard користи во проби од сцени на борба за хит филмот GI Joe Подемот на Кобра со Реј Парк ака Змија Очи.Оваа катана НЕ се користи во филмот, но само во проби за филмот.Тоа е метал и криви и едно-две.Бидејќи тоа беше се користи во рамките на подготовките за филмот, постојат знаци на двете катана и scabbard.Тоа има кружни стража и две раце се справи.Сечилото е за 27.5 инчи долго.Ова не е играчка и се препорачува за возрасни само.НИЕ НЕ ЌЕ БРОД ОВА ПАРЧЕ НА МЕЃУНАРОДНО НИВО.

Карактеристики на понудата

Слични понуди