.

.

Duwenem Када и Туш Мат - Екстра Долг 38 x 14 Инчен Не се Лизга Када Душеци со Потрошувачка Дупки и Вшмукување Чаши, Машина Перат TPE Бања Мат за Бања (Црна)

Duwenem Када и Туш Мат - Екстра Долг 38 x 14 Инчен Не се Лизга Када Душеци со Потрошувачка Дупки и Вшмукување Чаши, Машина Перат

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

✔ Високо Квалитетен Материјал : Нашата луксузна бања душеци се изработени од еколошки TPE материјали, BPA-free, без мирис, и имаат добри карактеристики кои ПВЦ када душеци не треба : гума-како висока еластичност, не се лизга текстура, супер мека на допир, анти-стареењето, Трајни и така натаму. ✔ Совршен Дизајн : Постојат многу силна вшмукување чаши на дното, која може да се држи добро и секогаш се одржи мат во место.Стотици мозоци дупки брзо може да се исцеди водата.Постојат голем број на дебели и тенки ленти на површината на двојно-layer комбинација дистрибуција, обезбедувајќи одлична против пролизгување и масажа искуство.Добро е способен да ја користите оваа бања мат на бања или туш кабина кат. ✔ Разноврсна : Оваа ултра-меки и удобни бања мат екстра голема големина е 38 L x 14 W инчи кој обезбедува одлична покриеност и е идеално за семејства, хотели, болници, помошно живеење објекти, спортски сали, сауни, бањи и тушеви.Обезбедуваат безбедно капење на бебиња, години, деца и стари лица. ✔ Машина Перат : не се лизга бања мат е машина перат за кавга-бесплатно одржување.Лесен за чистење : едноставно ја фрли туш мат во машината и да добијат свеж сосема нова.Ние препорачуваме виси на кадата или лепење на мат на ѕидот со вшмукување чаши за дренажа да се задржи вашата када мат сува по секоја употреба, и не окупираат бања простор. ✔ Предупредување : Место на Безбедна вшмукување чаши пред секоја употреба : Притиснете надолу за да се направи чаши контрола на површинските и задржете.Обезбеди мат е безбедно место.бања соба мат само ќе го прикачите на чиста, мазна површина.Избегнувајте користење на текстура, tiled, не-мазна и refinished површини.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ НАС : 1. TPE Бања Мат : Нашата бања душеци се направени од високо квалитетна TPE (Термопластични гума), Бесплатно на BPA, PAHS, PAES, POFA, итн.Кој има подобра заштита на животната средина, еластичност, се лизга отпор и да се чувствува од ПВЦ пластични бања душеци. 2. Лесен за Чистење : Машина перат мат бања.Едноставно се фрли на мат во вашата машина за перење на ладно со благ детергент и се исуши. 3. Совршен Дизајн : 14 x 38 инчи, се вклопува во било која големина када или туш.Повеќе од 100 моќен вшмукување чаши се обезбеди цврста и сигурна, стотици големи отворот дренажа дупки не мора да се грижите за вода во акумулацијата. 4. Удобноста Масажа Мат : кадата мат со тркалезна дупка и текстура исто така, може да биде мода и удобен масажа туш мат за деца, возрасни и стари лица. 5. Разноврсна Када Мат : Нашиот кат мат е разноврсна за дома бања и тоа е совршен прилог за хотели, спортски сали, сауни, бањи, и никаде на друго место треба премија бебе бања мат.Не само бања мат може да биде поставен во кадата, но исто така и надвор од када.Покрај тоа, таа, исто така може да се користат под мијалникот во кујната.ПРЕПОРАЧАНИ МЕРКИ : 1. Препорачливо е внесен на мат во када со топла вода за 10 минути пред вашата првата употреба да се направи бања мат се расплетува. 2. Пред да го користите, moisten када со малку вода и цел во центарот мат со вшмукување чаши за под страна, со примена умерен притисок да се закачите на вшмукување чаши врз када подот. 3. Ние препорачуваме плакнење и сушење вашиот bathmat периодично.Бања мат треба да бидат обесени до над кадата или некаде на друго место, по употреба.ВАЖНО : 1. Нашата бања душеци работа на мазни, не-текстура туш када подови.Текстура и tiled површини не поддржуваат соодветна вшмукување на површината. 2. Не користите бања масла и се фрламе на када мат за да се избегне лизгање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди