.

.

BIVJX Дом на 20 милиони/еез Везови Свила Конец Spiraea Свила Вез Тема Мали Стапчиња од Страна Везови Embroider Крстот Бод за Плетење (Боја : Тиркизна)

BIVJX Дом на 20 милиони/еез Везови Свила Конец Spiraea Свила Вез Тема Мали Стапчиња од Страна Везови Embroider Крстот Бод за

DEN 1420.80

Количина на стоки
Достапно

Крстот бод конец, везови комплет алатки, може да се користи за да се направи крст бод предмети, нараквици, DIY занаети, tassels, празник украси, цртани ликови и слично.Нуди широк опсег на боја избори за вашиот занаети.Боите на везови конец се доста слични со сите спектарот на виножитото.Дури и ако сакате да дизајн свој везови проект не следниве постоечката шема,различни сјај бои може лесно да се богати од вашата имагинација.Изработени од памук, полиестер,што е повеќе флексибилен и посилни.двојно нишки или повеќе за совршен крои во сите и било кој тип на ткаенини прилагодување дебелина на вашата желба.Специјално Избрани : За деца, мајки, крстот бод љубовници да се направи пријателство белегзии, рачни занаети, накит одлуки,стринг арт, крстот бод проекти, tassels, конец украси, DIY crafts Weight (g/топка) : околу 5.5 g Material : 100% silk Quantity : 8 компјутери/bag Length : околу 20 милиони/piece Package Вклучува : 40x Embroidery Теми.

Карактеристики на понудата

Слични понуди