.

.

TurboTorch 0426-0011 TDLX2003MC Факел Комплет се Вртат, Воздух Ацетилен

TurboTorch 0426-0011 TDLX2003MC Факел Комплет се Вртат, Воздух Ацетилен

DEN 8424.00

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 28.4 cms (L) x 35.8 cms (W) x 63.8 cms (H).Тип На Производ : Blowtorch.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Виктор Turbo Torch 0426-0011 TDLX2003 MC Факел Комплет се Вртат, Воздух Ацетилен функција Екстремен само осветлување совет, Екстремен стандард совет, на ергономски се справи со брзо да го исклучите и тенк tote дека во склопот продавници на цревото и дополнителни совети.Овој комплет вклучува PL-8 ADLX-MC Екстремни Воздух Ацетилен Kit (0386-0834), А-5 Екстремни Воздух Ацетилен Совет (0386-0102) и TT-MC Tote (1421-0035).Индустриски апликации се со висок капацитет и HVAC.

Карактеристики на понудата

Слични понуди