.

.

H&W 50pcs 4.7L Цвет Прстен Јамка Тркалезна Форма DIY Занает Жица Клип Табела Карта Сопствениците Забелешка Фото Слика Мемо Носителот Метал Стегач за Партија Роденден Канц

H&W 50pcs 4.7L Цвет Прстен Јамка Тркалезна Форма DIY Занает Жица Клип Табела Карта Сопствениците Забелешка Фото Слика Мемо Носителот

DEN 237.60

Количина на стоки
Достапно

【50 ЦВЕТ ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА КЛИП】:ПАКУВАЊЕ ОД 50 Додатоци само, основи не се вклучени. 【МАТЕРИЈАЛ】:Направени од издржлив метал челик,со сребро слој,има око-фаќање на sliver метален сјај и убав облик, идеална како tabletop украси. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ ЕЛЕГАНТЕН И СТИЛСКИ ТАБЕЛА КАРТА СОПСТВЕНИЦИТЕ】:Овие свадба место карта сопствениците се совршен начин да се облекуваат вашиот табела settings и организирање на вашата свадба прием.Едноставен, но елегантен, секој од овие носители можат да се интегрираат во вашата свадба тема.Идеален маса декорации за важни настани. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО КОРИСТЕЊЕ】:Овие кодови/слика клипови се широко служел како табела број,торта topper, името место картичка, мени, фото носителот стои, кодови, картон, хартија и забелешка клипови.Идеален за свадба партија услуги, годишнини, банкети, ресторани, дома и во канцеларија порака замине,име на сопствениците. 50 ЦВЕТ ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА CLIPMaterial : Metal Length : прибл.4.7 инчен/12cm Great додатоци за употреба со глина или дрво база за табела број картички, име картички, свадба декорација, мали подароци, etc Can се одржи на кодови, фото, имајте на ум, хартија, име картичка итн.Тие, исто така може да се reused High квалитет место картичка табела број носители, Погоден за свадба фаворизира, канцеларии, годишнини партија, дома украси и сл.Пакување од 50. Додатоци само, основи не се вклучени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди