.

.

Henny Денар 78484-002 Елемент Греење, 7 kW, 230V, 24 Висина, 18 Ширина, 7 Должина

Henny Денар 78484-002 Елемент Греење, 7 kW, 230V, 24 Висина, 18 Ширина, 7 Должина

DEN 9316.08

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 7 L x 24 H x 18 Winches.Пакет Тежина : 4.2 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 78484-002. Henny Денар 78484-002 Елемент Греење, 7 Kw, 230 V Henny Денар е посветена на развивање на нови концепти, вредност-додадено услуги и прилагодени решенија за foodservice оператори.

Карактеристики на понудата

Слични понуди