.

.

Miusey Женска Без Ракави Круг Вратот Лабава Одговара Racerback Јога Резервоарот Врвот

Miusey Женска Без Ракави Круг Вратот Лабава Одговара Racerback Јога Резервоарот Врвот

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Полиестер, 35% Rayon, 5% Spandex.Нашата продавница започна со ист стил, но вграден градник , ве молиме да пребарувате B08 QRW3 LBK.Се повлече На затворање.Racerback/ Ракави/ Дише и Трајни/ Здружени Дното/ Еластична/ Тренингот Резервоарот Врвот.Здружени дното и pleated пред дизајн може да се сокрие било дополнителни стомакот.Резервоарот врвот е blouson стил, па се очекува тој да биде порелаксирана одговара.Резервоарот на врвот имаат голема пот wicking својства, така што не завршуваат со било пот закрпи.На atheicsure врвот е совршен за јога, трчање, вежби и секаков вид на тренингот или секојдневна употреба.Боја : Сина | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди