.

.

FANMATS 14330 МАК Минесота Викинзите Најлон Универзален Човек Пештерата UltiMat Килим, 6096

FANMATS 14330 МАК Минесота Викинзите Најлон Универзален Човек Пештерата UltiMat Килим, 6096

DEN 3445.44

Количина на стоки
Достапно

Не-пропадна рециклирани поддршка. 100 Проценти Најлон Лице.Машина перат.Енергична екипа бои.Украсете го вашиот дом, канцеларија, или задното со површина тепих од страна на Спортски Лиценцирање Решенија.Произведено во САД. 100 Проценти најлон тепих и не-пропадна рециклирани винил поддршка.Официјално лиценцирани и chromojet печатени во вистински тим бои.

Карактеристики на понудата

Слични понуди