.

.

QMXO Зелена Марихуана, Канабис Остава Drawstring Салата Торба со Zip Џеб Sackpack Drawstring Cinch Ранец Спорт Rucksack Daypack Патување Јога за Мажи, Жени, Момчиња и Девојки

QMXO Зелена Марихуана, Канабис Остава Drawstring Салата Торба со Zip Џеб Sackpack Drawstring Cinch Ранец Спорт Rucksack Daypack Патување

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : 13.8 x 18.5 инчен (35 x 47 см),доволно голем за вашето секојдневно користење.Материјал : Направен од 300 D Оксфорд ткаенина+ 100% полиестер влакна мрежа,удобно,дише.Дизајн : Прилагодлив и здрав 8мм дебели PP јаже;Две поштенски прегради на предната страна, кои континуирано за одржување на очила за сонце,ipad,чадор, чаши, ткива, паричници, козметика, и други мали предмети; голем главниот торба, која е решетката ткаенина,може да се сместат дневни потреби, како облека, чевли, спортска опрема, книги, i Pad, крпи, вода во шишиња и други дневни резерви.Прилики : Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, багаж, кампување, планинарење, Обука.Подарок : Совршен избор за специјален подарок за семејство и пријатели за време на родендени, празници, училиште, патување.Големина : 13.8 x 18.5 инчен (35 x 47 см),доволно голем за вашата дневна using Material : Направен од 300 D Оксфорд ткаенина+ 100% полиестер влакна мрежа,удобно,breathable Design : Прилагодлив и здрав 8мм дебели PP јаже;Две поштенски прегради на предната страна, кои континуирано за одржување на очила за сонце,ipad,чадор, чаши, ткива, паричници, козметика, и други мали предмети; голем главниот торба, која е решетката ткаенина, може да се сместат дневни потреби, како облека, чевли, спортска опрема, книги, i Pad, крпи, вода во шишиња и други дневни supplies Occasions : Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, багаж, кампување, планинарење, Training Gift : Совршен избор за специјален подарок за семејство и пријатели за време на родендени, празници, училиште, патување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди