.

.

Gree 8000 BTU Прозорец клима уред со Далечински Управувач, 3 во 1 Мини клима уред Прозорец Единица со Ладење, Одвлажнување, Фан функции, Тивко Прозорец AC Единица за Простор

Gree 8000 BTU Прозорец клима уред со Далечински Управувач, 3 во 1 Мини клима уред Прозорец Единица со Ладење, Одвлажнување, Фан функции,

DEN 7199.76

Количина на стоки
Достапно

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.БРЗО ЛАДЕЊЕ : Gree Електрични Апарати е најголемиот светски производител на клима.Ние имаме врвна технологија во климатизација поле.Оваа 8000 BTU модел користи најновата компресори и новиот R32 ладилни за да се овозможи брзо ладење, додека се безбедни и еколошки. 3 ВО 1 ФУНКЦИЈА : Gree прозорец единица има три функции : ладење, dehumidification, и фан само.Dehumidification капацитет е 59.28 Пивце/Г. Таа, исто така има два начини, енергија-заштеда на енергија и автоматски, така што може да се користи во секое време и на секое место на употреба.SMART КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : Gree прозорец клима користење на уникатни "јас ЧУВСТВУВАМ" технологија, која попрецизно сетила и се прилагодува на внатрешна температура.Ако контролорот добива јас се ЧУВСТВУВАМ команда, ќе работат на собна температура вредност испратени од страна на далечински контролер, кој е испратен на секои 10 минути.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Овој прозорец единица е во компактен дизајн и е лесно да се инсталира без какви било значајни модификации на постоечките прозорец рамка.Сите монтажа додатоци се вклучени во пакетот.Вие само треба да имаат шрафцигер да се заврши целата инсталација.Ве молиме погледнете вклучени упатството за понатамошни детали.ЛЕСНО ОПЕРАЦИЈА : На Gree прозорец клима уред со своите LED дисплеј и далечински управувач го прави интуитивно и лесно да ги видите и промените на собна температура и поставки од насекаде во просторијата.ГАРАНЦИЈА : Gree обезбедува 12 месеци грижете се-бесплатно гаранција.

Карактеристики на понудата

Слични понуди