.

.

Сончогледово Зајдисонце Drawstring Ранец, Торба, Спортски Сали Sackpack Кеси За Јога Салата Пливање Патување Плажа

Сончогледово Зајдисонце Drawstring Ранец, Торба, Спортски Сали Sackpack Кеси За Јога Салата Пливање Патување Плажа

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Свитлива И Супер Лесен : Тоа Може Да Се Здипли Во Себе Брзо.Sackpack Ширина : 14.1 инчи(36cm); Sackpack Должина : 16.5 инчи(42cm).Која Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети ,Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Активности.Материјал Опис : Sackpack Направени Од Високо-Густина Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Е Светла И Силна.Има Смисла За Мода .На Пациентот Drawstring Е Силен И Издржлив, И Тоа Не Е Лесно Да Падне.Здрав Нерешено Кабелот Рамо, Рака Дизајн : Дебела Drawstrings Спречува Од Копа Во Рамената,Може Да Се Ослободи Вашиот Рацете И Да Ви Помогне Да Ја Намалите Рамо Товар.Преносни : Голем Капацитет За Вршење На Разни Предмети, Како Што Се Фитнес Облека & Чевли, Плива Опрема, Спорт Крпа, Фудбалска Топка, Паричник, Мобилен Телефон, Чадор, Секојдневно Резерви.Добра Изработка : Нашата Салата Вреќа Вреќа Е Двојно Бода За Сите Шевовите, Метал Претходно Биле Вклучени За Засилен Агли.Дебела Силна String Канапи, Да Ја Зајакнат Висока Густина Pp Webbing, Патент За Долго Време Се Користи.Додатоци Структура : Една Од Главните Џеб.Упатство За Употреба : На Drawstring Дизајн Може Да Се Отвори Со Повлекување На Двата Краја Од Јаже, И Џеб Можат Да Бидат Построги Од Влечење На Двата Краја Од Јаже.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, И Може да се Прилагоди На Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Погоден За Различни Прилики : Тоа Е Совршен За Салата, Спорт, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Тренинг.Лесно Се Перат, Лесно Да Се Носат.Најголемата Карактеристика На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен.Тој Е Компактен И Не Заземаат Простор Кога Се Преклопени.Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите. (Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Било Кое Време Без Зафаќа Простор.) Нашите Drawstring Ранец Е Исто Така Прекрасен Подарок Идеја За Мажи,Жени, Момчиња И Девојки.Голем Спортски Подарок - Ова Drawstring Ранец Е Совршен За Мажите И За Жените Кои Сакаат Фитнес И Спортски.За Момчиња И Девојки, Тоа Може Да Биде Sackpack За Ден Патувања Или Училиште Bookbag.Тоа Е Голем Спортски Подарок За Секого.

Карактеристики на понудата

Слични понуди