.

.

ПРЕДОЗИРАЊЕ ГОЛЕМИ TOILETRY ТОРБА ОРГАНИЗАТОР СО ПАРИЧНА КАЗНА PDM ИЗГРАДЕН КВАЛИТЕТ, КОЗМЕТИЧКИ ТОРБА, ПАТНА ТОРБА, БАЊА ТОРБА, DOPP ТОРБА ШМИНКА ЗА ПОЛНЕЊЕ, ПРЕКУ НОЌ ТОР

ПРЕДОЗИРАЊЕ ГОЛЕМИ TOILETRY ТОРБА ОРГАНИЗАТОР СО ПАРИЧНА КАЗНА PDM ИЗГРАДЕН КВАЛИТЕТ, КОЗМЕТИЧКИ ТОРБА, ПАТНА ТОРБА, БАЊА ТОРБА,

DEN 622.80

Количина на стоки
Достапно

ПОВЕЌЕ ФУНКЦИОНАЛНИ & ПРИЛИКИ : : Оваа Toiletry Торба & Dopp комплет ќе ги задоволи вашите потреби, без разлика дали сте на кратко патување или патување за бизнис, тоа е доволно голем за да ги собере бања материјали и полесно да го зграби работи за време на патувањето.Ако сакате да ги зачувувате други мали предмети и шминка, тоа може да биде одличен пакет за складирање или козметички организатор, оваа торба е сите бес за складирање на toiletries кога службено патување, салата туш и други активности на отворено.ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : : Нашата виси патување toiletry торба - Главната преграда дека има поголеми предмети, како што се шампон шишиња или за бричење комплет крем.Еден zippered мрежа торбичка што го задржува вашиот помали toiletries и козметички, Бања работа во место видливи и дише.Другата страна патент џеб, кој обезбедува дополнителни складирање со голема шминка за полнење.ГОЛЕМ КОМПЛЕТ ОРГАНИЗАТОР : : Направи секој Ден вашиот Ремек-дело!Сакате да ги задржи сите на вашето патување производи Добро организирани или да имате Здрав торба дека има сите ваши toiletries uptight, па Ништо spills надвор.Нашите Виси Toiletry & Шминка Торба има Уникатен дизајн со Leakproof џебови, 2 Големи архивиран џебови, а Висок мрежа дел, и неверојатно силна рака на рака. – Нема Хаос И Без Стрес!.СОВРШЕН ОРГАНИЗАТОР ПОДАРОК : : Совршен Подарок за Вас или вашите Пријатели!Ако сте во потрага за неверојатен подарок идеја дека го има тоа "екстра-кул и иновативни" Wow фактор, тогаш ќе сакам ПРЕДОЗИРАЊЕ Патување Toiletry Торба.Црниот Елегантен дизајн и бои се Погодни за било мажи или жени, додека multifunctionality го прави Суштински додаток за страствен патување.БРЗО и ЛЕСНО ОТВОРИ : : двојно патентите на врвот се во прилог да се справи, овозможувајќи им да брзо да ја отпакувате со една брза движење за целосен пристап до голем главната преграда.На врвот, исто така може да бидат обезбедени на страна магнет за да се спречи патентите се движат околу време на транспортот.како мажите toiletry торба, бричење комплет , се користи како преку ноќ торба и шминка случај. "TOILETRY ПАТНА ТОРБА Задржи toiletries уредни и чисти и да се избегне срам од никаде, да се стави козметика во бања или јавни соблекувалната На Предозирање Кеси се отвора пошироко и подлабоко отколку типични toiletry кеси, што го прави полесно да се најде, место и да ја одржувате вашиот essentials на дофат на вашите прсти.Со повеќе простор во споредба со други брендови, ќе има многу простор за вашиот малку луксуз.МУЛТИ ЏЕБ САЛАТА КЕСИ Почнувајќи вашиот тренингот со подигање ПРЕДОЗИРАЊЕ повеќе прегради салата кеси, ранец за складирање белковини барови, катанец може да направи вашето вежбање полесно, поефикасен и повеќе пријатни.Целта на оваа парична казна mens toiletry торба беше прелиена со исклучување со беспрекорен завршува.Квалитетот крои, слепи, патентите и премиум метал YKK pullers се само неколку од домот и квалитетот детали кои ќе траат цел живот.ПАТУВАЊЕ ПАРТНЕР Кога ќе сфатат колку еден безбедно може да се одржи, да не се погледне назад.Оваа dopp комплет ќе ви помогне да го носат сите вас toiletries за вашето следно патување, да се добие далечина, празник во еден организиран начин.Класичен стил на нашето адвокатско кожа dopp комплет е совршен избор за подарок идеја.Луѓето во твојот живот ќе бидат импресионирани со вашиот избор и квалитетот на своите трајни убавина.Совршен избор за посебни прилики, како Денот на Таткото, празници, родендени и повеќе.".

Карактеристики на понудата

Слични понуди