.

.

2 Пакет 8oz Samll Ноктот Чекани Мини Чекан со Анти-Лизга Рачка, Мултифункционален Високо-Јаглероден Челик Stubby Чекани за Домаќинство Работа и Отворено Кампување, Вклучу?

2 Пакет 8oz Samll Ноктот Чекани Мини Чекан со Анти-Лизга Рачка, Мултифункционален Високо-Јаглероден Челик Stubby Чекани за Домаќинство

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】620pcs хардвер ноктите асортиман комплет, вклучува 2 парчиња 8oz samll ноктот чекан, 310pcs слика виси ноктите и 310pcs заврши нокти во 0.75 во,1in,1.18 во,1.5 во големини.Сите нокти во високо квалитетни пластични случај со 8 прегради за 8 различни ноктите видови и големини. 【ВИСОКА КЛАСА Нокти】Овие избрани ноктите се направени од тешки-должност јаглероден челик и двојно поцинкуван за подобро анти-корозивни и анти- ' рѓа перформанси.Сите нокти се многу силни и остри, не виткајте лесно кога ќе го користите. 【8oz НОКТОТ ЧЕКАН】На 8oz мали ноктот чекан е направен од висока густина јаглероден челик и посебно обработени да се рѓа-доказ и издржливи, таа е изградена да трае повеќе десетици години.Дршката на децата stubby чекан е направен од премиум TPU, ергономски дизајниран и обезбедува удобен грчевито држејќи се доживее. 【ШИРОК КОРИСТИ】 Кога имате нашата 620pcs хардвер ноктите асортиман полнење, Можете лесно може да се справи со различни проекти со доверба, како што виси слики, фотографии, уметнички предмети, фестивал одликувања и правење на рамка или молив носителот итн.Идеална алатка и подарок за вашиот татко, дечко, деца, маж за своите DIY проекти. 【100% ЗАДОВОЛСТВО】Ние сме професионални продавачот и ако не сте задоволни со чекан и ноктите асортиман за полнење на, ве молиме слободно да ме контактирате, така што можам да ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.Нема време ќе се потроши во потрага за ноктите на правото големина, остварување на вашите проекти swifter и повеќе професионални.Пакет се Вклучени : Слика Виси Нокти : 0.75 во x 80, 1in x 80, 1.18 во x 80, 1.5 во x 80 Завршувањето на Нокти : 0.75 во x 80, 1in x 80, 1.18 во x 80, 1.5 во x 80 8oz Ноктот Чекан : (4.13 инчен * 6.29 инчи) x 2 парчиња Пластични Организатор Кутија : (4.1 инчен*5.7 inch*1.1 инчи) x 1pcs Нема време ќе се потроши во потрага за ноктите на правото големина, остварување на вашите проекти swifter и повеќе професионални.Со широк спектар на функции, ова е идеална алатка за вашиот дом потреби и совршен прилог на било алатка во собата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди