.

.

Alpecin Хибрид Кофеин Шампон за Мажи со Сува, Нервозни, Чувствителен Scalps Moisturizes Проретчена Коса Природниот Раст на Косата, 8.45 fl. мл., Пакување од 3

Alpecin Хибрид Кофеин Шампон за Мажи со Сува, Нервозни, Чувствителен Scalps Moisturizes Проретчена Коса Природниот Раст на Косата,

DEN 984.00

Количина на стоки
Достапно

ПРИРОДНИОТ РАСТ на КОСАТА : Овој шампон чисти скалпот да се промовира природниот раст на косата.ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ SCALPS : Специјално дизајнирани со навлажнувачки состојки, на Alpecin Хибрид шампон е пријател на сува, нервозни scalps.ПОДЕБЕЛИ, ПОСИЛНА КОСА : Кофеин, цинк, и ниацин работат заедно во оваа мажите шампон да ја дополните вашиот проретчена коса за подебели, посилна, се чувствувате сити.СТИМУЛИРАМ И ПОЛНЕТЕ : Со кофеин и рицинус, овој шампон recharges и energizes на насоки за целосни-во потрага шеф на косата.БОРИ се ЗА ВАШАТА КОСА : Секојдневна употреба на нашите Alpecin шампон им помага на промовирање на природниот раст на косата и го задржува вашата коса изглед и чувство дебели и целосна.Никој не ги комбинира кофеин и косата, како што го правиме.Доверливи децении од страна на мажите ширум светот, Alpecin е кофеин шампони & тоници чистење на скалпот да се промовира природниот раст на косата и функција нашата наука, поддржан од комерцијален Кофеин Комплекс.Без разлика на вашата коса предизвик, ние го добивме вашиот назад со собирање на специјализирани производи за поздрав, појак, и подебели изглед на косата.Ако имаш видливи снегулки на рамената и главата дека се чувствува сува и чувствителна, овој шампон е за вас.Благодарение на својата Хибрид технологија, Хибрид Кофеин Шампон е нежна, но сепак моќна за чувствителна и сува scalps.Чистење на косата нежно, додава влага да се смири додека нашите Кофеин Сложени дела како гориво за да се помогне во промоцијата на природен раст.

Карактеристики на понудата

Слични понуди