.

.

косата crimper, Автоматско Губење на Curler Алатка Дома Виткање на Косата Железо Температура Прилагодливи Коса Поколеба песна Професионални Коса Стил Алатка 110‑240V Витка

косата crimper, Автоматско Губење на Curler Алатка Дома Виткање на Косата Железо Температура Прилагодливи Коса Поколеба песна Професионални

DEN 1070.16

Количина на стоки
Достапно

ИНТЕЛИГЕНТНИ ТЕМПЕРАТУРА : Со широк температура опсег, која е погодна за сите типови на коса и помага да се заштити вашата косата од топлина штета.Можете да се прилагоди на температурата на греење според вашето сакате стилови на косата.УДОБЕН LEDSCREEN : дигитален LED екран обезбедување погодно за вас да се прилагоди на температурата.Притиснете го копчето за плус и минус клучеви во исто време да се префрлите од да целзиусови степени целзиусови.АВТОМАТСКО ВИТКАЊЕ СТАП : Безбеден и удобен, ротирачкото виткање железо може автоматски да навивам вашата коса за да се спречи вашите раце да бидат изгорени.Косата crimpers загрева рамномерно да се избегне локалните висока температура и да се намали штетата на косата.ПРЕНОСНИ ВИТКАЊЕ АЛАТКА : Обезбедува нови нежен начин на виткање на косата.Пренослив дизајн, погодна за семејни и патување употреба, лесно да се носат.Можете лесно може да се добие prefect брановидна hairstylenatural во потрага кадрици и згодна бранови во неколку минути користење од страна на себе си.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТОПЛИНА ОТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : изработен од abs и керамика, која може да издржи високи температури и 360° rotatable јаже нема да се испреплетени.Ќе добиете убава брановидна во потрага кадрици и згодна бранови во неколку минути.Функција : 1. Притиснете го копчето за плус и минус клучеви во исто време да се префрлите од да целзиусови степени Целзиусови. 2. Автоматско виткање железо ослободува до вашата рака и ви овозможува да го обликуваат вашата коса побрзо.тинг виткање железо е исто така идеална косата алатка за оние кои не можат да се користат традиционални виткање песна. 3. Со широк температура опсег, која е погодна за сите типови на коса и помага да се заштити вашата косата од топлина штета. 4. LED температура дигитален екран обезбедување погодно за вас да се прилагоди на температурата. 5. Изработен од ABS и керамика, која може да издржи високи температури и 360° rotatable јаже нема да се испреплетени.Како да го Користите : Долго притискање на прекинувачот за да ја отворите машина, и притиснете го копчето "+" "‑" копчињата за да се прилагоди на температурата Спецификација : Предмет Тип : Автоматско Губење на Curler Материјал : ABS, керамички Производ Напон : 110-240 V Производ Моќност : 25 W Пакет Листа : 1 x Коса Curler1 x Настава 2 x Клипови 1 x Чистење Caliper(Со Кеса).

Карактеристики на понудата

Item Type:
Automatic Hair Curler
Material:
 ABS, ceramic
Product Voltage:
110-240V
Product Power:
25W
Package List:
1 x Hair Curler1 x Instruction :
2 x Clips :
1 x Cleaning Caliper(With Bag) :

Слични понуди