.

.

SAIDING Remanufactured W9005MC со Laserjet ManagedFlow MFP E72525 E72530dn E72530z E72535 Дигитални Копир Тонер Кертриџ (48,000 Страници Висок)

SAIDING Remanufactured W9005MC со Laserjet ManagedFlow MFP E72525 E72530dn E72530z E72535 Дигитални Копир Тонер Кертриџ (48,000 Страници

DEN 434.40

Количина на стоки
Достапно

SAIDING Remanufactured W9005 MC со Laserjet Managed Flow MFP E72525 E72530dn E72530z E72535 Дигитални Копир Тонер Кертриџ (48,000 Страници Висок).Висок Страница Принос : 48000 страници ( Црн Тонер) при 5% покриеност (Буква/А4).Ние ги користиме Јапонски тонер прав ; печатени бои се повеќе од реални.Ние ги користиме корејски чипови; ве молиме да се тресат на тонер кертриџ пред вчитување на тоа во печатачот пред да го користите;.лесна замена на тонер кертриџ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди