.

.

ZHHL Платформа Камиони,Магацин Градина Гаража Работилница Виткање Тешки Рамен Кревет Транспорт CartHome Рака Количка (Боја : Б)

ZHHL Платформа Камиони,Магацин Градина Гаража Работилница Виткање Тешки Рамен Кревет Транспорт CartHome Рака Количка (Боја : Б)

DEN 2097.60

Количина на стоки
Достапно

Тешки-должност ултра-лесни молчи платформа количка за транспорт на повеќе или тешки стоки, утовар A-400 кг, Б-дел 500 кг.Робустен челична рачка гарантира безбедно функционирање на товарот.Платформа камиони со импакт-отпорни челични цевки панели се обезбеди поголем притисок и подолг живот.Ултра-тивка тркала центар со вграден-во гумени лежишта за намалена бучава, неспокојот push-pull и повеќе удобно користење.Виткање род, храбар нога виткање род, високо еластична тензија пролет, долгорочна употреба, без деформација.Платформата камион усвојува анти-влијание и челик, кој е отпорен на влијанието и деформација.Лесно да транспорт на стоки за употреба од страна на high-end фабрики или корпоративна агенции.Име на производ : Платформа cart Casters : 6-инчен тешки TPUHandrail : склоплива (позлатен)Автомобил одбор : додадете анти-судир boardweight : Дел А тежи 22.5 кг, утовар област големина : 1100 × 700 mm, капацитет на носивост (максимум) : 400 kg Part B тежи 22.8 кг, утовар област големина : 1100 × 700 mm, капацитет на носивост (максимум) : 500 kg Welcome на нашата продавница и го добиете она што го сакате!(^_^)Ако имате било какви сугестии, ве молиме контактирајте со нас, сигурен и пријателски услуги на клиентите, ќе одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди