.

.

Патување Шминка Торба за Девојки водоотпорен Козметички Кеси Виси Toiletry Торба за Жените, Патувањето Организаторот торба за Toiletries, Make Up, Шампон, Козметика, Четки

Патување Шминка Торба за Девојки водоотпорен Козметички Кеси Виси Toiletry Торба за Жените, Патувањето Организаторот торба за Toiletries,

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Holographic Дизајн : Ова патување toiletry торба е направен на уникатен прозрачна геометриски СТП кожа.Под нормална светлина, оваа holographic toiletry торба за жените се појавува сино.Најголемата карактеристика е дека во нејзината боја може да се промени со светлосен интензитет, агол и далечина.Кога сонцето грее или трепкачки светла хит тоа, мисловните материјал те прави полна со индивидуалност. 3 ВО 1 Дизајн : покрај тоа што е син шминка патна торба, ' рѓа доказ златен ланец, која доаѓа со тоа ви помага лесно да се конвертира во напред/назад crossbody торба или торба.Добро стокмено се справува исто така, може да се претвори во една рачна ташна.Екранот најубавите време во нашите животи.Водоотпорен s ден.Рака : 45inch.Материјал : прозрачна стп кожа.Пакување : 1 x toiletry торба. 2 главни оддели : 13*6.6 инч. 1 Отстранлив прегради : 6.6*6.6 инч. 1 Решетката за замрзнување : 8.25*6.6 инч.Обидете се да фотографирање со блиц и тоа ќе биде неверојатно.Виножито ефект ќе се случи кога светлината на патување toiletry торба е посилна од позадина светлина.Ако светлината се промени драстично, бојата се менува во голема мера.

Карактеристики на понудата

Слични понуди