.

.

Accutemp AT0H-3035-6 48 Природен Гас Конверзија Комплет

Accutemp AT0H-3035-6 48 Природен Гас Конверзија Комплет

DEN 3242.64

Количина на стоки
Достапно

Вистински ОЕМ замена дел.Accutemp делови за поддршка на нивната линија на иновативни направен во Америка комерцијални foodservice пареа и griddles.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Пакет Димензии : 7.0" L x 9.0" W x 9.0" Х. Accutemp AT0 H-3035-6 48 Природен Гас Конверзија Комплет.Вистински ОЕМ замена дел.Accutemp делови за поддршка на нивната линија на иновативни направен во Америка комерцијални foodservice пареа и griddles.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Карактеристики на понудата

Слични понуди