.

.

én Љубов Влага Здроби Виткање Гел со Кокосово Млеко & Алое Вера - Не-Flaking, Алкохол-Free - Дефинира Кадрици & Бранови - Хидрати & Лечи - Сулфати, Paraben, Минерално Масло-Бесплат

én Љубов Влага Здроби Виткање Гел со Кокосово Млеко & Алое Вера - Не-Flaking, Алкохол-Free - Дефинира Кадрици & Бранови - Хидрати

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

ВИТКАЊЕ ГЕЛ : Нека вашите кадрици не бие со чист Мед, масло од семе од лен, и Алое Вера.Нема намалување или flaking, само мазни дефиниција и elongating кадрици, чувствуваат дека влага отскокнување.Да се ЗАЈАКНЕ, ЗАШТИТА, ОБНОВУВАЊЕ И СЈАЈ : Кокосово Млеко помага да се ублажи и да се зајакне косата.Marula Масло Хидрира и Moisturizes.Шеј Путер помага мазна и де-frizz коса.Медот помага за поправка и ревитализација кршливи косата.Argan Масло помага да се лекува и да го врати сјајот без да остават тешки остатоци.ЦЕЛОСНИ КОСА : Чиста Marula Масло промовира vasodilation дозволувајќи им на можното зголемување на снабдувањето со крв на фоликулите на косата.Ова им помага на поддршка подебели и целосни коса. 100% АЛОЕ КАКО НАШАТА ПРВА СОСТОЈКА : Нашата формули се користи 100% Алое како нашата прва состојка за Перницата Мека коса даваат секое влакно на Влага количество на Длабока Хидратација и Мазност.БЕСПЛАТНО ОД : Без Сулфати, Без Parabens, Без Пропилен Гликол, БЕЗ Натриум Хидроксид, Без Минерални Масла, и Суровост-Слободни.ЗА én љубов : Не е ништо поголем од вистинскиот, страсни, 100% безусловна љубов имаме за убава коса.Вид на љубов кој е автентичен и unapologetic, без оглед на својата текстура, боја, или должина. én Љубов влага обезбедува длабока хидратација од коренот до врвот, оставајќи коса перница-мека.КАДРАВА за НЕГА на КОСА : Идеален за тесни кадрици, влага здроби виткање гел е безбедно за употреба на боја-третирана коса да им помогне на detangle, заштита и дефинирајте ја вашата коса на природен навивам шема оставајќи зад себе убава сјај и жив кадрици. én Љубов Влага Здроби Виткање Гел НАВИВАМ & ОТСКОКНУВАЊЕ : Нека вашите кадрици не бие со чист Мед, масло од семе од лен, и Алое Вера.Нема намалување или flaking, само мазни дефиниција и elongating кадрици, чувствуваат дека влага отскокнување.ЗАШТИТА & ЗАЈАКНЕ : Кокосово Млеко помага да се ублажи и да се зајакне косата.Marula Масло Хидрира и Moisturizes.Шеј Путер помага мазна и де-frizz коса.Медот помага за поправка и ревитализација кршливи косата.Argan Масло помага да се лекува и да го врати сјајот без да остават тешки остатоци. 100% АЛОЕ : за Да се осигура квалитетот и ефективноста, ние направивме еден производ базиран на 100% Алое како прв елемент, за разлика од други производи коса.ЗА én Љубов : Не е ништо поголем од вистинскиот, страсни, 100% безусловна љубов имаме за нашата коса.Вид на љубов кој е автентичен и unapologetic, без оглед на својата текстура, боја, или должина. én Љубов влага обезбедува длабока хидратација од коренот до врвот, оставајќи коса перница-мека.

Карактеристики на понудата

Слични понуди