.

.

Смешни Симпатична Мачки Drawstring Спортски Торби Водоотпорен Салата Ранец за Жени Мажи Светлина Нерешено String Назад Плажа Патување Cinch Вреќа со Патент Џеб

Смешни Симпатична Мачки Drawstring Спортски Торби Водоотпорен Салата Ранец за Жени Мажи Светлина Нерешено String Назад Плажа Патување

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Голем Капацитет : Големина 18 Х 15.3 инчи; 1 главниот големи compartemnt со drawstring затворање; 1 предниот џеб со патент.Материјал : Направени од водоотпорен напредна технологија на висок квалитет на полиестер ткаенини.Мие ,водоотпорен, рециклираат и издржливи.Карактеристики : Drawstring затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Внатре патент џеб за паричник, мобилен телефон, creditcard и други мали важни објекти.Пред патент џеб за sunglasseand, други мали предмети.Погодни Прилики : Тоа е совршен за повеќе активности, салата, спорт, вклучувајќи пливање, пешачење, одмор, работи, шопинг, Streetball, Плажа, џогирање, јога, танц, патување, училиште ЈП лекција и повеќе!.Моден Дизајн : двострано моделот печатење дизајн како што е прикажано во слика, да додадете забава во вашиот живот, сите ќе се допаѓа вашиот ранец.Исто така, веројатно може да се украсуваат на тоа, одличен подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели.Мултифункционален backpack The ранец е доволно голема носат, како што се фитнес облека & чевли, влошки и студија член.Тоа е на располагање за салата, спорт, танц, патување, носат-на, кампување, wayfaring, тимска работа, обука, учење и повеќе, може да се вклучи секој погоден апаратот во торба.Ранец е исклучителен дар за мажи, жени или деца, најдобрите подароци за сите видови на манифестации, како што се топло Денот на Таткото, на Мајката Ден, радосен Денот на Благодарноста, Божиќ и така натаму.

Карактеристики на понудата

Слични понуди