.

.

JNIAP Possum Drawstring Торба Opossum Љубовник Подарок Possum Шепот Салата Торба Opossum Drawstring Ранец Possum Животинско Подарок (Possum Шепот sackpack)

JNIAP Possum Drawstring Торба Opossum Љубовник Подарок Possum Шепот Салата Торба Opossum Drawstring Ранец Possum Животинско Подарок

DEN 358.80

Количина на стоки
Достапно

❤Drawstring Затворање❤❤ Водоотпорен Материјал ❤❤Машина Перат❤. ❤Подарок❤На possum тематските салата торба со цитати 'Possum Шепот' е подарок за секој кој сака opossum.Opossum String Торба За Роденденски Подарок Годишнината Подарок Божиќ Подарок Идеја Дипломирањето Подарок. ❤Големина❤ големината на drawstring ранец е за 15.7"*13.3"(40cm*34cm),која е доволно голема за врзивно средство,книги,лаптоп,i Pad,облека,чевли, крпа, лични потреби за кратко патување или излети. ❤Мулти-цел❤ салата drawstring торба е погоден за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука,образование,референци и многу повеќе!Салата sackpack е подарок за роденден,Божиќ,назад на училиште,диплома. ❤Прилагоди Ремени❤На drawstring ранец може да се намали ефикасно рамо притисок за удобност.Должината на ремени може да се прилагоди од страна на knotting, и е погодна за луѓе на различни висини и форми.Користење на drawstring затворање е поудобно, да се осигура безбедноста на вашите животни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди