.

.

2 ПАРЧИЊА Големи Фото Рамка Смола Силиконски Калап Срце Облик на Правоаголник Мувла Сет за Епоксидна Смола Комплет DIY Фото Рамка Смола Мувла Занает Комплет Фотогра?

2 ПАРЧИЊА Големи Фото Рамка Смола Силиконски Калап Срце Облик на Правоаголник Мувла Сет за Епоксидна Смола Комплет DIY Фото Рамка

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Направен од високо-квалитет со силиконска, добра флексибилност и издржливи, може да се создаде јасна форма.Има мазна ентериери, па готовиот производ е лесно да се ослободи.По истиснување деформација, тоа може да се врати и да се обновливи, да ви послужи за долго време. 【Рачно изработени КРЕАТИВНИ ФОТО РАМКА】фото рамка смола мувла сет карактеристики срце Облик и правоаголна форма, за да се исполнат вашите различни потреби.Можете да го пополните со епоксидна смола, а потоа додадете сјај во прав, мика прав, течни смоли боја или сушени цвеќиња и сл., за да се добие свој исклучителен фото рамка. 【ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА】На готовиот производ не само што може да биде убава рамка да се одржи на значајни фотографии, по вашата внимателни производство, тоа исто така може да биде убав за око-фаќање на оркестарот во собата, се создаде потоплите атмосфера. 【МНОГУ ПОГОДНА ЗА DIY】Еднократно, можете да ги применуваат постојано повторува многу пати.Право големина е, исто така, одлично за почетници да се практикуваат.Само нека вашите идеи се кандидира диви, нека вие, вашето семејство и пријатели имаат прекрасен и пријатен викенд и празник. 【КАКО ДЕЛИКАТНА ПОДАРОК】романтична избор да направат изненадувачки и креативен подарок со нашите мувла.Можете да дизајн вашиот уникатен рачно изработени фото рамка, и ја даде како подарок за пријатели или семејство за денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот, housewarming, Денот на Вљубените, годишнина и повеќе, за да ги искажете вашите најдобри желби и љубов.Спецификација:· Материјал : Висок квалитет со силиконска· Големина : како што е прикажано во слика· Пакетот Вклучува : 2x Силикони Големи Фото Рамка Смола Мувла ве Молиме Имајте во предвид : · Не допира силна корозивни материјали, во спротивно тоа ќе го намалат животниот век на мувла, и дури и да доведат до demoulding неуспех и мувла штета· ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење 100% задоволството на клиентите е нашиот извршување.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.

Карактеристики на понудата

Слични понуди