.

.

32 Парчиња Божиќ Украс Декорација Црвен Камион Farmhouse Украс Поставите Поволна Божиќ Дрво Gingerbread Дедо Мраз За Одмор Дома Подарок Ознака Корист

32 Парчиња Божиќ Украс Декорација Црвен Камион Farmhouse Украс Поставите Поволна Божиќ Дрво Gingerbread Дедо Мраз За Одмор Дома Подарок

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

【Пакет Вклучуваат】Вклучува 32 Парче Божиќ црвени украси со златен низа од 1m долго.Божиќ farmhouse украси лесно може да се закачи на некоја вештачка матирано снег, елка или украс застане,да се прави тоа убаво да ги красат вашата Божиќ. 【Сигурен Материјал】 поволна елка украси се направени од најдобрите згусне пластични материјали и модели се добро обележани на двојно страна.Стариот стил црвениот дизајн направат украси погледнете повеќе погоден за farmhouse оркестарот. 【Големина】Овој Божиќ дрво украс мерки 3.5"/9cm и е лесен.Златна string е доволно долго, така што може да се намали во било која должина ви се допаѓа, кој го направи совршен украс за виси на вашиот елка.Божиќ украс сигурни дека ќе ги красат вашата елка добро. 【Поволна Божиќ Дизајн】Овој црвено Божиќ украс сет е дизајниран во поволна симпатична модели, како што се црвени камион, снег човек, Дедо Мраз,gingerbread, елка итн., Бебето украс сет ќе сигурни дека за да се создаде вечна меморија за овој празник!. 【Божиќ Подароци 】Farmhouse дизајн одлично за елка украси,и елката украс е убав подарок за вашето семејство,колеги или пријатели.Можете да прикачен на нив како Божиќ подарок ознаки,премногу.

Карактеристики на понудата

Слични понуди