.

.

Националната Хардвер N119-362 V2015 Завртки Очите - Цврсти Месинг во Цврста Месинг, 3 pack,#8, 1-5/8

Националната Хардвер N119-362 V2015 Завртки Очите - Цврсти Месинг во Цврста Месинг, 3 pack,8, 1-5/8

DEN 140.64

Количина на стоки
Достапно

3 пакет.Остри завртка точка каснувања во дрво лесно и брзо.Големи очи; Лесна инсталација.Солидна месинг конструкција за максимална заштита од корозија во надворешноста & морски средини.Лесна инсталација.Опис на производот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Индустрија-водечка група на завртки очите во земјата на големини се нудат во оближена со цинк со заштитен Weather Guard, која има три пати поголема corrosions отпор од конкуренцијата.Заедно со оближена со цинк, постои силна потенцијални на цврсти месинг и нерѓосувачки челик завртки очите на располагање.Од Производителот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Индустрија-водечка група на завртки очите во земјата на големини се нудат во оближена со цинк со заштитен Weather Guard, која има три пати поголема corrosions отпор од конкуренцијата.Заедно со оближена со цинк, постои силна потенцијални на цврсти месинг и нерѓосувачки челик завртки очите на располагање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди