.

.

Зелена Кавер-Смешно Симпатична Мала Drawstring Ранец Кеси за Мажи и Момчиња Водоотпорен Салата Sackpack Училишниот Спорт Нерешено String Танц Cinch Вреќа Пакет

Зелена Кавер-Смешно Симпатична Мала Drawstring Ранец Кеси за Мажи и Момчиња Водоотпорен Салата Sackpack Училишниот Спорт Нерешено

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Оваа drawstring ранец мерка 36 X 43cm / 14" X 16.9", Двете Страни Печатење Cinch Пакет со Внатрешни Zippered Џеб за да ги Зачувувате Телефон, Паричник, Накит, Копче или Други Приватни Објекти.МАТЕРИЈАЛ - Оваа салата вреќа вреќа е направен од висок qulity полиестер ткаенини, лесно се перат, не-токсични, отпорни и обновливи, тоа огради компактен и не го окупира просторот, тоа е лесен и практичен за да го носите.ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО STRAPST - рамо ремени лесно може да се прилагоди, што вие не се грижите за бесење ниско или високо на грбот.Вие нема да чувствувате непријатно дури и ако носиш тоа за долго време.Исто така, drawstring затворање ви дозволува да ги зачувувате работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Лесни, мали и удобно, нашите gymsack се унисекс и одговара за повеќе активности, вклучувајќи пливање, пешачење, кампување, ден патувања, спортските практики, преку ноќ останува, патување, одмор, јога, трчање, џогирање, шопинг, салата спортски или училиште ЈП лекција и други деца отворено настани.Стилски & Трајни производи - Нашите спортски sackpack се достапни во повеќе различни бои и се совршен додаток на вашата фитнес опрема за собирање и оптимална за која било внатрешна или надворешна активности исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејството.ULQUIEOR секогаш сакам да ви дадам најсоодветниот салата ранец за вас!ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАШАТА ПАТНА ТОРБА? 1) Ултра-светлина.Прилагодливи и здрав рамо ремени се направи оваа string ранец повеќе комфорни и издржливи. 2) Голем капацитет.Оваа drawstring торба има доволно простор за вашата фитнес опрема или дневни продукти.3) Внатрешен поштенски џеб.Погодно за чување на клучеви, пари, монети, и други мали предмети.Внатрешен џеб е многу корисна и безбедна вашите лични предмети.4) Drawstring ранец совршен за печатење.Фитнес кеси се печатени на двете страни и се достапни во голем број на различни бои за која било внатрешна или надворешна activity5) Погодни за различни прилики, како на пример купување, училиште, спорт, фитнес, плажа, патување, пикник, пешачење, кампување, јога, танц, итн. 6) Свитлива, лесно за чување кога не е во употреба.Тоа може да се користи како танцување торба, шопинг торба, патување cinch торба, спортска торба итн, што е одличен замена на пластични и хартиени кеси!7) Нашиот уникатен и трендовски дизајн го прават погоден за различни прилики и прекрасен подарок идеи за вашите деца, пријатели и за вашето семејство.Спецификација На Производот : 1.Големина : 14" X 16.9"( Ширина x Висина) 2.Материјал : отпорен на Вода полиестер fabric3.Пакет содржи : 1 x drawstring backpack Warm прашува : 1. Вистинските бојата на чантата можеби различни од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.2. 1-2cm грешка на мерење е разумен спектар поради различни measurment методи.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас, ние ќе се стремиме нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга на клиентите за секој клиенти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди