.

.

MEILUGANG Спорт Watchbands Одговара за Samsung Галакси Watch 3 Smart Watch Водоотпорен Трајни Меки Силиконски Рака Wristband Замена Хривнија Мажите се Види Рака (Бенд Боја : 6, Големина : Watch3 41

MEILUGANG Спорт Watchbands Одговара за Samsung Галакси Watch 3 Smart Watch Водоотпорен Трајни Меки Силиконски Рака Wristband Замена

DEN 466.08

Количина на стоки
Достапно

Многу добра текстура, дебели, нема рѓа, нема оксидација.Се користат специјални алатки за да се прилагоди за да одговара на вашиот зглоб.Погоден за работа, слободен, забави, референци, перформанси, било слободно и специјални прилики.Многу high-end, особено погоден за бизнис места, лесно да одговара костуми и удобно облека.Лесно да се инсталира, погоден за повеќето рака на табови.На изработка е исклучителна и ќе не гребете површината на скапоцени часовници.Материјал : silicone Wearing метод : врвка за околу strap Product тежина : 0.024 КГ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди