.

.

ANINILY Ранец За Женска, Безбол Графички Ранец Колеџ Кеси Жените Торба Daypack Bookbags Патна Торба

ANINILY Ранец За Женска, Безбол Графички Ранец Колеџ Кеси Жените Торба Daypack Bookbags Патна Торба

DEN 780.24

Количина на стоки
Достапно

Полиестер обвивка.Патент затворање.Направени од издржлив полиестер и кожа, all-inclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1 Главната преграда со двојно-патент затворање, 2 странични џебови, 1 пред zip џеб,4 мали прегради и 1 zip џеб внатре.Прилики : секојдневна употреба, ден-патувања, патува, пешачење, кампување, училиште.Овој повик торба со бои и стил дека може да се одразат на вашата личност ќе се фати сите очи.Тоа е, мора да имате персонализирана торба дека ќе се нагоре ниво на вашиот стил.

Карактеристики на понудата

Слични понуди