.

.

DYNWAVE Стандард Soroban (Abacus) / 5 Цифри

DYNWAVE Стандард Soroban (Abacus) / 5 Цифри

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Користи класичен антички модел дизајн, исклучителна изведба.Материјал : Дрво.Гроздобер Кинески Дрвени Мушка 5 Прачки Аритметички Abacus со Кутија за Деца, Возрасни Подарок Колекција.Одлично за одгледување деца способност на пресметување и меморија.Направен од висок квалитет на дрвен материјал,не-токсични и многу издржливи.Опис : - Гроздобер Кинески Дрвени Мушка 5 Прачки Аритметички Abacus со Кутија за Деца, Возрасни Подарок Колекција. - Направен од висок квалитет на дрвен материјал,не-токсични и многу издржливи. - Користи класичен антички модел дизајн, исклучителна изведба. - Одлично за одгледување деца способност на пресметување и меморија. - Материјал : Wood Size Табела : Големина : Прибл. 9x6.8x1.8cm / 3.54x2.67x0.70inch Package Вклучува : 1 Парче Abacus Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди