.

.

Кадрици Раскошен Крем, 8 Унца, (hbf-jjj-omgh-mh5225)

Кадрици Раскошен Крем, 8 Унца, (hbf-jjj-omgh-mh5225)

DEN 157.20

Количина на стоки
Достапно

Бакшиш да направите и придавам влогови кадрици.Објектот Пакет Должина : 5.0 cm.Објектот Пакет Ширина : 5.0 cm.Објектот Пакет Висина : 20.0 cm.Луксузна вашите кадрици со цветни и растенија!.Поврзете се на внатрешната божица со мајка природа и да покажат дека грива!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди