.

.

Галакси A21S Случај (Не Одговара A21) со HD Екран Заштитник,YmhxcY Оклоп Одделение Случаи со Ротирачки Држач Потпирачот Не се Лизга Хибрид Солиден Телефон Случај за Samsung Га?

Галакси A21S Случај (Не Одговара A21) со HD Екран Заштитник,YmhxcY Оклоп Одделение Случаи со Ротирачки Држач Потпирачот Не се Лизга

DEN 213.12

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилен Телефон Модели】 : Samsung Galaxy A21 S (Не Одговара Галакси A21). 【360° Rotable Потпирачот Дизајн】 Метал потпирачот може да ротира 360°, лесно да ги ротира и здрав на случајот.Изградена во потпирачот ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Покрај тоа, вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот). 【Бесплатен Подарок За Вас】 : Секој случај Пакет Доаѓаат со Висок Квалитет слободни HD Екран Заштитник, Кој им Даде на вашиот Телефон посеопфатна Заштита. 【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот телефон од капки, гребење и удари.Воено-Одделение за Заштита со Воздух Перница Технологија за сите агли.Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.И случајот совршен cutouts за звучници, камера и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај. 【Искрен Услуга】 Нашите производи се со 90 дена гаранција.Ако имате било какви прашања или нешто ќе се чувствувате незадоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail.Ymhxc Y ќе среќен да се реши за вас во рок од 24 часа.Answer : Да, тоа совршено се вклопува Samsung Галакси A21 S.Одговор : Не, случај не ги дозволите за безжично полнење.Ве молиме да го отстраните пред ставање на тоа на безжичен полнач.Одговор : Да, во секој случај пакетот доаѓа со 1 HD екран заштитник, кој му дава на вашиот телефон посеопфатна заштита.Answer : Да, тоа е изградена-во метална магнетна лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот.Често поставувани прашања (ЧПП).Прашање 1 : Дали тоа компатибилен со a21s?Answer : Да, тоа совршено се вклопува Samsung Галакси A21 S.Прашање 2 : дали случај поддршка безжични полнење?Одговор : Не, случај не ги дозволите за безжично полнење.Ве молиме да го отстраните пред ставање на тоа на безжичен полнач.Прашање 3 : Дали доаѓаат со калено стакло екран заштитник?Одговор : Да, во секој случај пакетот доаѓа со 1 HD екран заштитник, кој му дава на вашиот телефон посеопфатна заштита.Прашање 4 : Дали потпирачот се држиме до магнетното автомобил планината носителот?Answer : Да, тоа е изградена-во метална магнетна лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди