.

.

HOMTERN 20mm Ширина Бендови Компатибилен со SAMSUNG Galaxy Види Активен 2/Галакси Watch 4 Класичен И GARMIN Vivoactive 3/Vivomove,Силикони Флексибилни Трајни L & S Постави Ремени за Жени Човек

HOMTERN 20mm Ширина Бендови Компатибилен со SAMSUNG Galaxy Види Активен 2/Галакси Watch 4 Класичен И GARMIN Vivoactive 3/Vivomove,Силикони

DEN 138.96

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилен Часовници】Оваа 20mm Ширина Замена Рака компатибилен со SAMSUNG Galaxy Watch 4/Галакси Watch 3 41 MM/Галакси Види 42mm/Галакси Види Активни 40mm/Галакси Види Активен 2 40mm 42mm,Опрема S2 Класичен СМ-R732/СМ-R735 и Опрема Спорт.Компатибилен со GARMIN Venu/Venu КВАДРАТНИ,Vivomove( Luxe/ Стил/ ЧАС Спорт)/Vivomove 3,Vivoactive 3(3 Музика),Forerunner 55 /158 /245 /245 Музика/645 /645 Музика.Компатибилен со AMAZFIT GTS/GTS 2 42mm/GTS 2 Мини/GTS 2e 42mm/GTS 3/BIP и други 20mm ширина види дел за заклучување. 【Две Големина Во Еден Пакет】Овој пакет има 3 парчиња внатре,содржат Големи и Мали Димензии, можете да најдете погодни leath за себе, повеќе не се во ред бенд големина.И 20mm ширина бендови има универзална брзо ослободување види повлечи, тоа е многу лесно да се инсталира и да го замени. 【Премиум Материјалот】Оваа замена бендови беше направен на Напредни Силикони,innocuous,без мирис и еколошки.Исто така го прави многу флексибилни, удобно, лесни и дише. 【Мулти Бои】Ние обезбеди мулти бои на овој замена види бендови на жените и мажите, можете да ги собереш вашиот фаворит.Најсоодветен боја ќе го направат вашиот види изгледа повеќе стилски и индивидуални. 【По Продажба на Услуги】Ние го сфаќаме секој клиентите сериозно, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем со нашиот производ или услуга.Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа и да се потрудиме да ви помогне.Компатибилен Со Другите традиционални или паметни часовници со Универзална 20mm Ширина Види дел за заклучување.HOMTERN 20mm Ширина Универзална Замена Smartwatch Спорт Бендови-Голема & Мала група Компатибилен Види Модели ☆ Компатибилен Со SAMSUNG Galaxy Watch 4 LTE 40mm 44mm / Класичен LTE 42mm 46mm / Bluetooth 40mm 44mm / Класичен Bluetooth 42mm 46mm ☆ Компатибилен Со SAMSUNG Galaxy Watch 3 41 MM Бендови / Галакси Види 42mm Бендови/ Галакси Види Активни 40mm Бендови / Галакси Види Активен 2 40mm 42mm Бендови / ☆ Компатибилен Со SAMSUNG Опрема Спорт /Опрема S2 Класичен СМ-R732/СМ-R735(Но Не и одговара за Опрема S2 СМ-R720/Опрема S2 СМ-R730) ☆ Компатибилен Со GARMIN Vivoactive 3/ Vivoactive 3 music/ Venu/ Venu Sq/ Vivomove 3/ Vivomove / Vivomove HR/ Vivomove Luxe/ Vivomove Стил ☆ Компатибилен Со GARMIN Forerunner 55/ Forerunner 158/ Forerunner 245/ Forerunner 245 музика/ Forerunner 645/ Forerunner 645 музика ☆ Компатибилен Со AMAZFIT GTS/ GTS 2 42mm/ GTS 2 Мини/ GTS 2e 42mm/ GTS 3/ GTR ☆ Компатибилен Со AMAZFIT Bip/ Bip S/BIP Лајт/ Bip U/ Bip U Pro/ Zepp E/ Zepp Z ☆ Компатибилен Со HUAWEI Чест Magic Watch 2/ Watch GT 2 42mm/ Watch GT 3 42mm ☆ Компатибилен Со Другите традиционални или паметни часовници со Универзална 20mm Ширина Види Гкл Карактеристики на Производот ☆ Се 3 Парчиња Во Еден Пакет, Голема & Мали Димензии, Повеќе Нема Погрешна Големина. ☆ Направени Од Премиум Силикони,Innocuous,Без Мирис И Еколошки. ☆ Флексибилни, Удобно, Лесни И Издржливи. ☆ Прецизно Направени Со Брзо Ослободување Повлечи, Лесно Да Се Инсталира. ☆ Мулти Бои за Различни Лице, или жена или Маж.По Продажба Гаранција, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем со нашиот производ или услуга.Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа и да се потрудиме да ви помогне.Компатибилен Види Модели.Компатибилен Со SAMSUNG Galaxy Watch 4 LTE 40mm 44mm / Класичен LTE 42mm 46mm / Bluetooth 40mm 44mm / Класичен Bluetooth 42mm 46mm Compatible Со SAMSUNG Galaxy Watch 3 41 MM Бендови / Галакси Види 42mm Бендови/ Галакси Види Активни 40mm Бендови / Галакси Види Активен 2 40mm 42mm Bands Compatible Со SAMSUNG Опрема Спорт /Опрема S2 Класичен СМ-R732/СМ-R735(Но Не и одговара за Опрема S2 СМ-R720/Опрема S2 СМ-R730)Компатибилен Со GARMIN Vivoactive 3/ Vivoactive 3 music/ Venu/ Venu Sq/ Vivomove 3/ Vivomove / Vivomove HR/ Vivomove Luxe/ Vivomove Style Compatible Со GARMIN Forerunner 55/ Forerunner 158/ Forerunner 245/ Forerunner 245 музика/ Forerunner 645/ Forerunner 645 music Compatible Со AMAZFIT GTS/ GTS 2 42mm/ GTS 2 Мини/ GTS 2e 42mm/ GTS 3/ GTRCompatible Со AMAZFIT Bip/ Bip S/BIP Лајт/ Bip U/ Bip U Pro/ Zepp E/ Zepp ZCompatible Со HUAWEI Чест Magic Watch 2/ Види GT 2 42mm/ Watch GT 3 42mm Compatible Со Други традиционални или паметни часовници со Универзална 20mm Ширина Види дел за заклучување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди