.

.

JNIAP Сестра Во Законот Салата Drawstring Торба Сестра Во Законот за Роденденски Подарок За Мојата Сестра Во Законот Салата Торба Сестра Во Законот Свадба Подарок (Сестра

JNIAP Сестра Во Законот Салата Drawstring Торба Сестра Во Законот за Роденденски Подарок За Мојата Сестра Во Законот Салата Торба

DEN 381.36

Количина на стоки
Достапно

❤Drawstring Затворање❤❤ Водоотпорен Материјал ❤❤Машина Перат❤. ❤Подарок❤сестрата во законот салата торба е SIL подарок со цитати 'Да свеската Од прв пат се сретнав со вас.Се чувствував како да сум доби нова сестра..нов пријател.Имајќи што во мојот живот е благослов.Ви се љубов,весели, инспиративна и вид.Како сестра во право сте голема, како пријател сте најдобри.За да имате во нашето семејство не прави сите нас толку благословен'. ❤Големина❤ големината на drawstring ранец е за 15.7"*13.3"(40cm*34cm),која е доволно голема за врзивно средство,книги,лаптоп,i Pad,облека,чевли, крпа, лични потреби за кратко патување или излети. ❤Мулти-цел❤ салата drawstring торба е погоден за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука,образование,референци и многу повеќе!. ❤Прилагоди Ремени❤На drawstring ранец може да се намали ефикасно рамо притисок за удобност.Должината на ремени може да се прилагоди од страна на knotting, и е погодна за луѓе на различни висини и форми.Користење на drawstring затворање е поудобно, да се осигура безбедноста на вашите животни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди