.

.

uxcell a15081800ux0064 ќор-сокак Spacer М3 х 13Mm Женски Навој Месинг Хексадецимален ќор-сокак Столб Spacer Орев 25Pcs

uxcell a15081800ux0064 ќор-сокак Spacer М3 х 13Mm Женски Навој Месинг Хексадецимален ќор-сокак Столб Spacer Орев 25Pcs

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Тема Големина : M3; Име На Производ : Хексадецимален Ќор-Сокак Spacer.Материјал : Месинг; Тежина : 34g.Пакет Содржина : 25 x Хексадецимален ќор-сокак Spacer; Главна Боја : Месинг на Ѕвонење.Хексадецимален Големина : 5mm/ 0.2".Вкупна Должина : 13mm/ 0.5".Дувачкиот материјал, хексадецимален главата, женски тип на навој род столб ќор-сокак.Идеален за спојување употреба.Хексадецимален големина : 5mm/0.2";ВКУПНА должина : 13mm/0.5".

Карактеристики на понудата

Слични понуди