.

.

Нова клима уред Далечински управувач за Panasonic, Нови AC Далечински Управувач Замени клима Уред Далечински Управувач за Panasonic клима уред A75C KTSX6J A75 A75C3733 CWA75C3740 A75C3740

Нова клима уред Далечински управувач за Panasonic, Нови AC Далечински Управувач Замени клима Уред Далечински Управувач за Panasonic

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

▶Нов Далечински Управувач A75 C3733 одговара за Panasonic A/C AC клима уред A75 C3740. ▶Не програмирање, тоа е лесно да се користи за секого вклучувајќи ги и старите и децата. ▶Екранот во целзиусови степени. ▶Бесплатен Превозот и Брзо FBA Испорака. ▶Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!,Ние одржи висок стандард на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Ако имате било прашање за потврда на вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе се вратам на вас во рок од 12 часа од работниот ден.Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за A75 C3740 за Panasonic клима уред Пакет листа : 1 X Далечински Управувач (Батерија, не се вклучени) Сервис : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!,Ние одржи висок стандард на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Ако имате било прашање за потврда на вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе се вратам на вас во рок од 12 часа од работниот ден. ".

Карактеристики на понудата

Слични понуди