.

.

ЏОНАТАН Y Susa Ogee Мароко Пергола Shag Индиго Сина/брегот на слоновата 2 ft. x 8 ft. Тркач Килим, Бохемски, Лесно Чистење, За Спалната Соба, Кујна, Дневна Соба, Не Пролевање

ЏОНАТАН Y Susa Ogee Мароко Пергола Shag Индиго Сина/брегот на слоновата 2 ft. x 8 ft. Тркач Килим, Бохемски, Лесно Чистење, За Спалната

DEN 1250.16

Количина на стоки
Достапно

Полипропилен. [PET-FRIENDLY И ИЗДРЖЛИВИ] : Трајни доволно за високо-сообраќај области, оваа мека и удобна област килим е совршен за семејства со деца.Ниско-куп синтетички килим влакна нема да стапица нечистотија и остатоци, па тие пет-пријателски и лесен за чистење.Нашите trendsetting килим дизајни се совршени за дневна соба, трпезарија, кујна, влез, спална соба, канцеларија или дома. [ДАМКА-ОТПОРНИ И НЕ-ПРОЛЕВАЊЕ] : Овој килим е направен од синтетички влакна, кои се отпорни на вода, отпорни на дамки.Тоа е машина-ткаени па килим влакна ќе остане стави.Кога правилно се грижи за, овој килим не ќе пролее пената во вашиот дом.Природни влакна како што се јута може да фрли привремено. [ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА] : Вакуум редовно да се спречи ронки од рушење на влакна.Секогаш се подигне или да го исклучите beater барови на вашиот вакуум; користете метла да издржам реси чисти рабовите.Место чисти дамките веднаш со благ детергент или тепих чистење производ, а потоа исплакнете темелно и размачкана сува.Професионални килим за чистење не е препорачливо.Материјал : 100% Полипропилен.Без подлога, употреба на руг подлога се препорачува (се продава одделно).Mingled нијанси на длабока индиго сина даде нашиот Susa shag килим гроздобер изглед.На ogee пергола шема, потсетува на Мароко плочка дизајни, е омекнат со striated предиво од позадината.Мекото shag куп е само доволно долго за да потоне во - совршени за дневна соба, спална соба, или ден.

Карактеристики на понудата

Слични понуди