.

.

Yulakes 1 Дворови Beaded Sequins Чипка Мрежа на Вратите Сјајот Ткаенина Лента Tulle Плетенка Applique Шиење Занает за Облека Завеса Табела Тркач Прави Украсување латинска Танц Здол

Yulakes 1 Дворови Beaded Sequins Чипка Мрежа на Вратите Сјајот Ткаенина Лента Tulle Плетенка Applique Шиење Занает за Облека Завеса

DEN 2049.60

Количина на стоки
Достапно

Материјал : полиестер.Моден дизајн на sequins чипка : сјајна sequins embroidering на мрежа со сребро или злато линија откачи околу.Идеален за Фустан Танц Носии Headware Облека Гребенот Чанта Шапка Перница Завеса Кукли Облека Дома Декоративни итн.Шиење Додатоци.Елегантна и благородна дизајн, убава и деликатна, свиленкаста и мека, убава и прекрасна, направи да уживате во DIY занает.Димензии : Ширина : 10.5 см, Должина на : 1 Дворови, лесно може да се сече со ножици, се задоволат секојдневните потреби.

Карактеристики на понудата

Слични понуди