.

.

Dylandy Ранец Девојка Литературен Едноставна Сомотски Студент Торба Кампусот Диви Ранец Канцелариски Складирање Торба

Dylandy Ранец Девојка Литературен Едноставна Сомотски Студент Торба Кампусот Диви Ранец Канцелариски Складирање Торба

DEN 438.48

Количина на стоки
Достапно

Материјал : сомотски;Боја : жолта;Големина : 34*36*16cm;Пакет, Вклучувајќи : 1*ранец.Висок квалитет : ранец е направен од високо квалитетен материјал, кој е пренослив и издржливи.Голем капацитет : Тоа може да се задржи многу работи од тоа кога сте надвор, нема потреба грижете се за нешто важно не може да биде зеде со вас.Едноставен и лесен за да одговара на вашиот било крпа.Идеален подарок : идеја за подарок за себе и за пријатели.Материјал : corduroy Colour : yellow Size : 34*36*16cm Пакет, Вклучувајќи : 1*backpack Use : Заштеда на време и простор, со цврсти и издржливи construction Please овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди