.

.

Подарок Кутии Бонбони Кутија Третираат Кутии Партија Декорација Материјали за Свадба Божиќ Ева денот на Благодарноста Роденден Подароци и Деца Партија Корист Тор

Подарок Кутии Бонбони Кутија Третираат Кутии Партија Декорација Материјали за Свадба Божиќ Ева денот на Благодарноста Роденден Подароци

DEN 119.52

Количина на стоки
Достапно

☃ПОВЕЌЕ СТИЛОВИ24 парчиња Божиќ бонбони кутии и 24 панделки и 24 ознаки.Ние вкупно обезбеди 8 стилови(секој од 3pcs), доволно за да се пополнат сите видови на слатки мали бонбони и исклучителна мали подароци.Доволно за да се задоволат вашите потреби за различни големина страни. ☃СОВРШЕН ЗА - Одличен избор за свадба/бебе туш/роденден/детска забава/булчински туш/градина забава/црно и бело забава/polka точки партија и празнување.Најдобар избор за вас да се спакуваат Божиќни подароци!. ☃ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИНаправен од високо-квалитет картон, укината и печат на врвот, едноставен, лесен и убава. 3.15*3.15*2.36 во(8*8*6cm)Висок квалитет на мастила со убави графики, светли бои, јасно модели и елегантен. ☃ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈНСекоја од различни модели се внимателно дизајнирани со голем број на Божиќ елементи.Постојат Дедо Мраз, ирваси, бел, поларна мечка, елка итн,еко-пријателски материјал може да се стави храна и cookies (колачиња).Со панделки, може да висат на елката и ги красат вашата елка. ☃ЗА ПРЕДАДЕНСите подарок кутии се рамни спакувани и треба на себе пати.Не грижете се, се Бара само нежно повлечете да се формира брзо и лесно.Материјал : Хартија/картон Боја : шарени Облик : Полигон,неправилни форма Процес : Пред печатење со Големина на : 3.15*3.15*2.36 инчи ( ве Молиме да забележите големина !!) Капацитет : Божиќ Хартиени Кеси може да се користи за партиски услуги или мали подароци како бонбони, колачи, бисквити, чоколади, мини, колачи, грицки, награди, занаети, мали играчки и повеќе мали накит и подароци и др.Карактеристики : 1. На мало поле е многу деликатна, убава и елегантна.Бојата е фантастична, одличен материјал , и квалитетот е одличен. 2. Овие услуги кутии, исто така може да се користат како декорација во разни ситуации.На пример, се користи за да се украсуваат елката. 3. Вие треба да се соберат за нив со себе, но не грижете се, постојат многу лесно да се соберат. 4. Добро идеален за многу видови на забава : роденден / бебе туш / Света причест / кога ноќта / Божиќ / Велигден / ноќта на Вештерките / крштевањето / дипломирањето / оставајќи партија / проштална забава / пензионирање партија и др.Пакетот вклучува : 24 x кутии 24 x панделки 24 x ознаки Топло совет : ве Молиме забележете големината !!Бонбони не се вклучени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди