.

.

Desi Karigar Браун Дрвени Плоштадот Ashtray

Desi Karigar Браун Дрвени Плоштадот Ashtray

DEN 227.76

Количина на стоки
Достапно

Desi Karigar зема & носи најдоброто од Индиската мајсторство & изработка.Во Desi Karigar што се работи и работа со руралните Индиски занаетчии кон urbanizing Индискиот ракотворби и да се создаде начин на живот комунални објект.Идеален подарок за housewarming или годишнина страни.Таа доаѓа во атрактивна заврши.Направени со висок трајни квалитет Дрво, што ви дава осигурување на стабилноста на објектот.Desi Karigar Антички Рака Врежан Ashtray Со Квадратен Дизајн, мора да ја имаат оваа cig.ashtrays да го подобрите вашето искуство.Ние нудиме дрвени cig.Ashtrays изграден со врвен квалитет.За уникатен cig.Ashtray вртење на ashtray во една прекрасна и незаборавна подарок за посебни прилики.Desi Karigar Дрвени Премиум Квалитет Антички Ashtray Со Квадратен Дизајн е изградена од најдобрите квалитетни материјали.Чиста дрво боја се користи во дизајнот, па нема да мора да се грижите за боја на пепел уништува нејзината убавина.Се справи со пепел и пушки стилски едноставен начин со ashtray дека навистина може да се временските времето на отворено.Цел на Дрвени Премиум Квалитет Антички Ashtray Со Квадратен Дизајн за себе или да се даде како подарок за секоја прилика.

Карактеристики на понудата

Слични понуди