.

.

Смола Калапи за Вазна, Цвет Шише Силикони Епоксидна Кастинг Калапи за DIY Накит Занает Материјали, Пен Носителот, Цвет Тенџере, Дома Декорација

Смола Калапи за Вазна, Цвет Шише Силикони Епоксидна Кастинг Калапи за DIY Накит Занает Материјали, Пен Носителот, Цвет Тенџере, Дома

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

【Премиум Материјалот】вазна смола силиконски калапи направен од висок квалитет на силикон, BPA free, флексибилни, трајни и обновливи, готовиот производ мазна не треба полирање. 【Пакет Incluld】1 x уникатен вазна силиконски калапи, Смола Вазна Не е лесно да се скршени, што е вашиот идеален партнер во DIY секојдневниот живот декорација. 【DIY Занает】Можете да ја користите вашата креативност и богата идеи за да го прилагодите вашиот занаети со Вазна смола калапи,исто така, може да се користи за да се цвет тенџере калапи, пен носителот мувла, шминка држач, четка, накит складирање кутија мувла, итн. 【Совршен Подарок Идеја】вазна смола калапи е добар избор за да ги споделите вашите занаети со вашите пријатели и семејство, Можете да дизајн вашиот уникатен рачно изработени занаетчиски, како и уникатен подарок за вашите најблиски и пријатели на роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, итн.Донесе повеќе мали изненадувања за живот. 【Задоволителна Услуга】Ние обезбеди висок квалитет на услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.БЕЛЕШКИ : По добивањето на мувла, ако мувла е деформирано поради истиснување, само да се стави внатре топло или топла вода и нека отстои некое време.Може да се користи за да се цвет тенџере калапи, пен носителот мувла, шминка четка и носителот накит складирање кутија мувла, итн.биде елегантен дома декор за салон, дневна соба, купатило, спална соба, кујна, канцеларија.Можете да ја користите вашата креативност за да го прилагодите вашиот занаети со Вазна смола.

Карактеристики на понудата

Слични понуди