.

.

Мис Вера е Минерални Врати Длабоко клима уред јас За Сува, Оштетена & Боја на Коса јас Вклучува Мртвото Море Кал, Алое Вера & Рузмарин Масло јас Раст на Косата ми се Ве

Мис Вера е Минерални Врати Длабоко клима уред јас За Сува, Оштетена & Боја на Коса јас Вклучува Мртвото Море Кал, Алое Вера & Рузмарин

DEN 1442.40

Количина на стоки
Достапно

Содржи : 1 х 8 мл.шише на Мис Вера е Минерални Врати Длабоко средството за смекнување на косата. 100% Сите Природни Состојки : Мис Вера е Минерални Врати Длабоко клима уред содржи не silicones, сулфати, phthalates, parabens, PEG е & бои.Ја храни и ја Промовира Раст на Косата : Мис Вера е Минерални Врати Длабоко средството за смекнување на косата е збогатен со масло од рузмарин, алое вера и витамин Б5 за да се спречи губење на влага и да се намали опаѓањето на косата.Мртвото Море Кал : Мртвото Море Кал во нашата длабока средството за смекнување на косата е исполнет со железо, калиум, калциум и манган, со цел да се поврати силата и сјај на над-обработени влакна.И зголемување на скалпот здравје и за подолго време, погуста коса.Одговорно Направи : Нашата Мртвото Море Кал Длабоко средството за смекнување на косата е одговорно извори, USDA Органски, и 100% суровост-слободни и вегетаријанска храна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди