.

.

M4 25+6mm Машки Женски Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столбови Завртка Ореви, 20Pcs

M4 25+6mm Машки Женски Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столбови Завртка Ореви, 20Pcs

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Не е лесно да ' рѓа, длабоко тема, дури и забот пат, не брус, јасно жито, без лизгање.M4 Конец, 25мм женски должина и 6mm машки должина.Направен од висок квалитет на месинг, анти-корозивни и издржливи.Идеален за монтажа помеѓу PCB одбор и машини управа за да се спречи краток спој на главниот одбор и помош во ладење.Пакет се Вклучени : 50pcs М4 25+6mm spacer завртки.Машки Женски Месинг Хексадецимален ќор-сокак Изолација Материјал : Месинг Главната Боја : Месинг Тон Тема Големина : M4 Машки да се Жени Вкупно Должина : 31mm/ 1.22" Хексадецимален spacer ширина : 6mm/ 0.24" Машки конец Должина : 25мм/ 1" Женски Навој Должина : 6mm/ 0.24" Тоа може да биде инсталиран со орев retainer или други клуч уред.Кога веќе големини се потребни, притисок возбудлив орев колони се обично се избира наместо дихтунзи.Примена : Погоден за комуникација, electroplating, медицинска опрема, канцелариска опрема, електронски производи.Пакет се Вклучени : 50pcs М4 25+6mm spacer завртки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди