.

.

WillowswayW Нордиските Креативни Двоен Слој Од Лепило Сапун Јадење Бања Ѕид Носителот На Мозоци Кутија За Складирање - Бела

WillowswayW Нордиските Креативни Двоен Слој Од Лепило Сапун Јадење Бања Ѕид Носителот На Мозоци Кутија За Складирање - Бела

DEN 128.64

Количина на стоки
Достапно

Двоен слој на сапун јадење, потрошувачка дизајн може да се избегне seeper топење исклучување сапун.Вежба слободни, нема да го оштети вашиот ѕид или други површински.Може да се користи за чување на сапун, бања топката, очила и други gadgets,.Погоден за бања, хотел, кујна, итн.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Точка Име : Сапун Јадење Материјал : ПП, ПВЦ Количина : 1 Pc Големина : 14cm x 10cm x 12cm/5.51" x 3.94" x 4.72" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Сапун Јадење(Други Додатоци Не се Вклучени).

Карактеристики на понудата

Слични понуди