.

.

Галакси J7 2018 Случај,Галакси J7 Насочите Случај,Галакси J7 Ѕвезда Случај,Галакси J7 Круна Случај,Галакси J7 V 2 Генералот Случај,J7 Аура Случај,Asmart Defender Заштитна Маска на Т

Галакси J7 2018 Случај,Галакси J7 Насочите Случај,Галакси J7 Ѕвезда Случај,Галакси J7 Круна Случај,Галакси J7 V 2 Генералот Случај,J7

DEN 189.60

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилен со Галакси J7 2018 Случај】Специјално дизајнирани случај за samsung галакси j7 2018. Компатибилен со повеќето трети лица екран заштитници и други галакси j7 2018 додатоци. 【Двоен Слој Дизајн, Двојна Заштита】 Dahkoiz галакси j7 2018 телефон случај во комбинација со TPU rubberized внатрешна случај и тешко PC надворешната школка маска, оваа галакси j7 2018 случај да се обезбеди целосна заштита на вашиот телефон. 【Повеќе Зафат, Помалку се Лизга】Мека TPU браник помага апсорбира шок во комбинација со анти-лизга фудбал шема заврши, ова samsung j7 2018 случај се обезбеди подобра заштита на телефонот од удари и капки. 【Наменска, Екстра Покрена Усни】наменска со прецизна cutouts и лесен-за-притиснете на копчињата, Екстра покрена усни заштита на екранот на телефонот или камера намалувањето или лежи со лицето надолу за површината. 【Она што Ќе Добиете за】Dahkoiz samsung галакси j7 2018 случај, нашата 180 дена гаранција, и пријателски услуги на клиентите.Samsung Галакси J7 (2018).Samsung Галакси J7 Ѕвезда.Samsung Галакси J7 Насочите.Samsung Галакси J7 V 2 Генерал. Samsung Galaxy J7 2 Генерал. Samsung Galaxy J7 Круна.Samsung Галакси J7 Аура.Samsung Галакси J7 Се Појават.Samsung Галакси J7 Аеро.Sasmung Галакси J7 Врвот.Samsung Галакси J7 Eon.Оваа галаксија j7 2018 случај обезбеди стилски и двоен слој заштита за вашиот галаксија j7 2018 паметен телефон против триење, гребнатини, нечистотија, дент, и штети.Надворешниот задниот поклопец е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР хард материјал со rubberized слој.Внатрешниот слој се направени од издржлив и флексибилни силиконски материјал.Комбинирање на 2 парчиња, Asmart галакси j7 2018 случај обезбедува подобра шок-апсорбирање, солза-отпорни, пропадна-доказ, анти-нула, и анти-отпечатоци од прсти заштита.Во меѓувреме, галакси j7 2018 случај дава целосен пристап до сите порти, копчиња, и камерите на телефонот, без потреба да се отстрани случај.Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување.Компатибилни Модели На Телефони.Samsung Галакси J7 (2018) Samsung Галакси J7 Star Samsung Галакси J7 Refine Samsung Галакси J7 V 2 Gen Samsung Галакси J7 2 Gen Samsung Галакси J7 Crown Samsung Галакси J7 Aura Samsung Галакси J7 Emerge Samsung Галакси J7 Aero Sasmung Галакси J7 Top Samsung Галакси J7 Eon.Уникатна текстура дизајн на грбот е ефикасен против гребење и удобна рачка.Совршено да се усогласат со сите копчиња, контроли, и пристаништа, овозможувајќи лесен пристап до камера и сите пристаништа, без да се отстрани случај.Воскресна усните за да ги заштити камера и екран од гребење.Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди