.

.

YXBHLCY Индустриски Свет Стакло Pendant Светлина 1 Светла Прилагодливи Ceilinghanging Светлина Тела Погоден за Кујнски Остров Бар Декоративни Осветлување

YXBHLCY Индустриски Свет Стакло Pendant Светлина 1 Светла Прилагодливи Ceilinghanging Светлина Тела Погоден за Кујнски Остров Бар

DEN 3178.32

Количина на стоки
Достапно

Едноставен дизајн : Едноставен дизајн со индивидуални Нордиските стил, мазни и меки линии без комплицирани, демонстрација на светлина и луксузен стил.Око за заштита светлосен извор : Вграден-во E27 Lumiled извор на светлина, висока осветленост и слаба светлина распаѓање, мека и пријатна светлосен ефект. (Не вклучувајќи светилки).Здрав и здрав : Тоа е здрав и здрав, направени од казна хардвер материјали и стакло, и има некоја услуга за живот.Рачно изработени од стакло : стаклен капак е транспарентен и во домот, и таа е направена од страна на рака, удар во калапи.Широк спектар на употреба : погоден за декорација на коридорите, дневни соби, спални соби, студија соби, ресторани, изложба сали, девојките соби, детски соби, влезот сали, хотели, канцеларии.Категорија : Лустерот.Материјал : Железо позлата, стакло абажур.Производ големина : 25*25 CM. (9.8*9.8 инчен).Синџир/јаже должина : 59.1 инчи (150 cm).Дали синџир/јаже е прилагодлив : прилагодлив.Напон : 110-240 V.Моќност : 0 W-60 W.Светилки носителот : E27 (со исклучок на светилки).Сијалица тип : LED/блескаво светилка/енергија-заштеда светилка.Број на светилки : 1 светлината.Сертификација : CE, Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC.Место на Потекло : произведено во Кина.Стил : едноставен стил/Европски стил/ретро/лофт/minimalist Bill на фактура : 1 * Лустерот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди