.

.

Hyuduo LED Дисплеј Voltmeter, ПРЕДВОДЕНА Дигитален Тестер на Напон Тековната Детектор на Плоштадот 22mm Двоен Дисплеј Панел Voltmeter Ammeter AC 0-100A 60-500V Метар Индикатор (Сина)

Hyuduo LED Дисплеј Voltmeter, ПРЕДВОДЕНА Дигитален Тестер на Напон Тековната Детектор на Плоштадот 22mm Двоен Дисплеј Панел Voltmeter

DEN 282.96

Количина на стоки
Достапно

【Повеќе Бои】 : Постојат четири бои на волтметар , можете да изберете било која боја ви се допаѓа. 【Точни И Стабилна】 : Напон, струја детектор има прекрасен изглед, висока мерење прецизност и стабилна работна изведба. 【Се задржи Чекор со Напон】 : Volt следи користи LED дигитален дисплеј цевки за исчистите екранот, и можете да видите реално-време напон преку екранот. 【Висок Квалитет】 : тестер на Напон е направен од високо квалитетни материјали, таписерии изработка и долг животен век. 【Мерен Опсег】 : LED дисплеј на инструмент има широк опсег на мерење на AC 60-500 V и 0-100 A.Лесен начин да се следи вашата машина работи на државата.Материјал : пластични Боја : Црвена, бела, сина, зелена(Изборен) Инсталација големина : 22mm/0.87" Точност : ±2% тековна опсег : 0-100 (А) Мерен опсег : 60-500 (V) Влезен напон : 60-500 (V) Излезниот напон : 0 (V) Амбиентална температура : од 0 до 50 () Големина : 15*9cm/5.9*3.5 во Тежина : Околу.47g~50g/1.7 оз~1.8 оз.

Карактеристики на понудата

Слични понуди