.

.

5/10pcs M4 M5 M6 М8 M10 Иконата Ѕвезда во Облик на Главата Тема Стегање Завртка Гром Knob за Индустрија Опрема Пластични Јаглероден Челик (Боја : Б 30мм (10pcs), Големина : М8(Глава 32-

5/10pcs M4 M5 M6 М8 M10 Иконата Ѕвезда во Облик на Главата Тема Стегање Завртка Гром Knob за Индустрија Опрема Пластични Јаглероден

DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : бела /Жолта цинк позлата /PP.Спецификации : M6 М8. Спецификации : На пример : М8*30. Навој дијаметар * завртка должина.DIY Материјали : Metalworking Model Број : M4 M5 M6 М8 M10 Drive Стил : Шест-Lobe Screw Тип : Set Screws Material : Јаглерод Steel Head Стил : Тркалезна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди